2. liga kadetek U18

SVK Ústí nad Labem vs. VSK Baník Sokolov

Dne 17.9.2022 v Ústí nad Labem naše kadetky vstoupily do nové soutěžní sezóny proti týmu SVK Ústí nad Labem.

V prvním zápase zvítězily v dramatickém utkání poměrem 3:2. V prvním hraném setu prohrály v poměru 22:25. Druhý a třetí set dokázaly ovládnout v poměru 25:19 a 25:18. Ve čtvrtém setu se musely vyrovnat se zraněním spoluhráčky. Nedokázaly se však vyrovnat s přísným verdiktem rozhodčího v samotném závěru setu, který nám sebral celkové vítězství a tento set nakonec prohrály v poměru 24:26. V rozhodujícím pátém setu však dokázaly otočit nepříznivý vývoj a zvítězily nejtěsnějším možným rozdílem v poměru 15:13. Jednalo se o opravdu cenné vítězství, které ukázalo morální sílu našeho družstva.

Ve druhém zápase prohrály poměrem 1:3. V prvním hraném setu sice zvítězily v poměru 25:20. Dále se jim však nepodařilo na tento vítězný set navázat a další hrané sety prohrály poměrně hladce v poměru 16:25, 19:25 a 8:25. Nedokázaly správně reagovat na razantní servis, rychlý útok a herní pohodu soupeře, ale i to se někdy ve sportovních utkání stává. Je to však poučení a důvod do naší tréninkové práce a přípravy.

2022-10-06T20:22:50+02:00 17.Zář, 2022|