2. liga kadetek U18

BVC Chodov vs. VSK Baník Sokolov

Dne 1.10.2022 v Chodově naše kadetky odehrály další soutěžní utkání proti týmu BVC Chodov.

V prvním zápase zvítězily poměrem 3:0. V prvním hraném setu vyhrály v poměru 25:15. Ve druhém dramatickém setu zvítězily poměrem 26:24. Díky tomuto vítězství se dostaly do herní pohody a třetí set získaly velice hladce v poměru 25:12. Zde odvedly velice kvalitní herní i týmový výkon a tímto vítězstvím si zároveň splnily vytýčený cíl pro toto dvojutkání.
Ve druhém zápase vyhrály poměrem 3:1. V prvním hraném setu prohrály poměrem 17:25, kdy po poměrně hladkém vítězství v prvním zápase došlo k určitému podcenění hry soupeře. Z této prohry se však velice rychle otřepaly a v dalších hraných setech zvítězily v poměru 25:12, 25:12 a 25:20. První prohraný set však odkryl určité slabiny, na kterých je potřeba v rámci tréninkové přípravy zapracovat.
S ohledem na blízkou dojezdovou vzdálenost jsme zde měli nemalou diváckou podporu ze strany rodičů a příznivců volejbalu, kterým tímto děkujeme a věříme, že jsme jim odvedenou hrou udělali radost.
2022-10-06T20:23:16+02:00 01.Říj, 2022|