Lupenice – Zmrzliňák 2018

Ve dnech 26. – 27. 5. 2018 se konal tradiční antukový turnaj v městečku Lupenice u Rychnova nad Kněžnou. Na tento turnaj jsme vyrazili už v pátek po poledni. V sobotu po snídani holky čekalo první utkání proti týmu Lázně Bělohrad, bohužel holky po vlastních individuálních chybách prohrály 2:0. Doufal jsem, že se holky oklepou a začnou hrát svoji hru bez zbytečných chyb. Následně holky prohrály s polským týmem Wierenica 2:0, další porážku utrpěly s týmem Polička A, rovněž 2:0. Až v posledním zápase ve skupině uhrály remízu 1:1 s týmem Blansko. Jako trenér jsem byl, s předvedenými výkony hráček, velice nespokojen.

V neděli nás čekaly dva zápasy s Poličkou B a polským týmem Zelezinica, v obou zápasech dostaly šanci i ostatní hráčky, které do sobotních bojů příliš nezasáhly. A úspěšně, vyhrály oba zápasy 2:0 a tím jsme obsadili konečné 17.místo.

Tento turnaj dopadl pro náš tým špatně, holky by se měly nad sebou zamyslet. Měly by do zápasů jít s větším úsilím a chutí.

Jan Obořil, trenér mladších žákyň

2018-06-03T22:25:53+00:00 03.Čvn, 2018|