LVC Rotava 2018 – přípravka I. VK Baník Sokolov

Soustředění proběhlo od 18. 8. – 25. 8. 2018 v prostorách ZŠ Rotava.

Počet účastníků: 15 žákyň VK Baník Sokolov, 2. + 3. třída ZŠ, hrající v minulé sezóně žlutý a oranžový BMV

Realizační tým: hlavní trenér skupiny, asistent trenéra, druhý asistent a zdravotník

Téma LVC: uvedení do sezony 2018/19 v barvě oranžové a červené v BMV, všeobecná kondiční příprava, rozdělování pozornosti, taktika hry, imitační cvičení, výskok z dvojkroku, přípravné turnaje.

Denní rozvrh TJ: 2x dopolední trénink (všeobecná pohybová průprava, volejbalová výuka)

2x odpolední trénink (průpravná cvičení, volejbalová výuka)

1x večerní trénink (hra – turnaje v BMV).

Na úvod proběhlo standardní volejbalové testování (sobota).

Počet výcvikových dní: 5,5 dne

Hodnocení: LVC plně odpovídal věkové skupině, podařilo se zcela naplnit program výuky, 100% dívek zvládlo přechod na vyšší úroveň BMV. Celé LVC bylo v jednotlivých výstupech bodově hodnoceno, což vedlo k sestavení konečného žebříčku výkonnosti jednotlivých hráček.

Celé LVC bylo za krásného letního počasí, kdy jsme využili venkovní i vnitřní sportoviště. Celým LVC se prolínal bojovný sportovní duch v duchu fair play. Každý den naše hráčky absolvovaly pět a půl hodiny tematických celků, ve kterých bylo cílem prověřit, obnovit a posunout návyky z předešlé sezony BMV.

  

Program a cíle děvčata splnila na 100%, kdy osm děvčat začalo hrát velmi pěkně červený BMV. Velký důraz byl kladen na pohyb, rovnováhu a techniku. I zde se projevil smysl LVC a došlo k výraznému posunu ve všech činnostech.

    

Celkovou vítězkou LVC se stala Kristýna Gvizdová, kterou těsně následovaly Markéta Radková a Nela Rambousková.

Hvězdičkou LVC byla po hlasování trenérů zvolena Anna Brachtlová.

Atletem  a volejbalovou nadějí byla vyhlášena Kristýna Gvizdová. V chování , úklidu bylo vyhlášeno dělené první místo – Belková, Radková, Karafiátová.

Velké poděkování patří realizačnímu týmu : Denise Schmidové –  trenérce červené barvy, Marku Zachatému – trenéru žluté barvy a svačináři, Lucii Radkové – asistentce trenérů a vedoucí agendy, hygieny. Jaroslavu Chocholovi – hlavnímu trenérovi LVC.

Dále bychom chtěli poděkovat paní Mgr. Fialové – ŘZŠ Rotava za podmínky, které nám připravila a celému týmu školní jídelny za vynikající a bohaté menu.

Na závěr bych poděkoval všem rodičům za krásné ohlasy, super spolupráci a nadšení pro volejbal, které sdílejí se svými dětmi.

 

 

TR – Mgr.Jaroslav Chochola

2018-09-02T13:34:29+00:00 02.Zář, 2018|